Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Dzisiejsza modlitwa
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 13 Lipiec 2014, 11:04   Dzisiejsza modlitwa

Kto jest szczerym przyjacielem Boga, ten z szacunkiem i wielkim zaufaniem odnosci sie do Jego slowa, jak Maryja, „sluzebnica Panska” , wierna byla milosci Boga calkowicie i do konca, dbajac o to aby wszystko w Jej zyciu „dzialo sie wedlug Jego slowa”.


Maryjo, Matko Chrystusa, Bog Cie obdarzyl tak wilkim blogoslawienstwem i tak bardzo bylas nim wobec nas hojna, ze slusznie nazywamy Cie nasza Matka i za psalmem mozemy wolac :” gdzie przejdziesz, wzbudzasz urodzaj”.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 13 Lipiec 2014, 11:44   

jakie s³owa z Pisma ¦w. towarzysz± Wam najczê¶ciej?-Bóg mój i wszystko moje. Pan moim ¶wiat³em i zbawieniem moim kogó¿ mam siê lêkac, Pan obroñc± mego ¿ycia-przed kim mam czuc trwogê?
_________________
BML
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 11:25   

S±d zwróci siê ku sprawiedliwo¶ci,
pójd± za ni± wszyscy ludzie prawego serca.

(Z psalmu 94,15)
Sprawiedliwosc, swietosc, prawosc , szlachetnosc sa dzisiaj bardzo czesto lekcewazone i traktowane jako wada osobowosci i zyciowa slabosc. Kto chce byc skuteczny, kto chce osiagnac zyciowe powodzenie i slawe nie powinien sie dac nimi „spetac”. Powinien posiadac elastycznosc koniunkturalisty, dobrze grac swoja role nawet gdyby byl jej przeciwny, nie powinien sluchac swojego sumienia, ale kierowac sie zawsze materialna korzyscia i bezkompromisowym konsumowaniem.
NIE WIE PLAWIACY SIE W DOBROBYCIE I MAJACY WLADZE, ZE OGARNELO GO OPETANIE I PROWADZI GO TAM GDZIE WIECZNE NIESZCZESCIE.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 17 Lipiec 2014, 09:01   

Ty za¶, o Panie, trwasz na wieki,
a imiê Twoje przez wszystkie pokolenia.
Powstañ i oka¿ lito¶æ Syjonowi,
bo nasta³a pora, by¶ siê nad nami zmi³owa³.
Nale¿y to pisaæ dla przysz³ych pokoleñ,
lud, który siê narodzi, niech wychwala Pana.

(Z psalmu 102)

Nastala pora abys sie nad nami zmilowal. Kazde cierpienie tak mowi, w kazdym nieszczesciu tak Cie przywolujemy, naszym i innych. ... I przepraszamy, bo ciaza nad nami nasze winy.

Daj Panie abysmy sie narodzili i wychwalali Ciebie z pelna przekonania radoscia.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 18 Lipiec 2014, 11:54   

Boze , z mi³osierdzia Twego,niech caly ciezar nszego zycia,jego trudy i przeciwno¶ci, zawody...stana siê zado¶æuczynieniem za nasze cz³owiecze winy.
Ufnosc w sens takiej mo¿liwo¶ci, wiara w to...da nam rado¶æ i z przekonaniem wychwalaæ Ciebie bêdziemy.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 Lipiec 2014, 22:57   

Boze prawdziwych nawrocen, to znaczy takich ktore sie dokonuja nie ze strachu ale z wdziecznosci i zachwytu dla Bozego Dobra i Piekna.
Boze Potezny i Wielki , jestes milosierny bo nikogo sie nie obawiasz i nikomu nie musisz udawadniac swojej potegi . Odkryja ja wszyscy Twoje milosierdzie , bo swiatla nie mozna nie dostrzec w ciemnosciach, ani nie wzruszyc sie zyciem na suchej, pustynnej ziemi.


Przyjd± wszystkie ludy przez Ciebie stworzone,
i Tobie, Panie, oddadz± pok³on,
bêd± s³awi³y Twe imiê.
Bo Ty jeste¶ wielki i czynisz cuda:
tylko Ty jeste¶ Bogiem.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 20 Lipiec 2014, 23:03   

Daj nam Panie Ducha Twojej Swietosci i spraw abysmy podazali droga prawdy i swietosci, milujac zyczliwosc i pokornie obcowali z Toba, naszym Bogiem”
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 Lipiec 2014, 09:16   

Z ufnoscia powierzamy dzien dzisiejszy i cale nasze zycie Bogu.

Boze, spraw prosze by Twoje blogoslawienstwo spoczelo na nas i tych, ktorzy tego blogoslawienstwa potrzebuja najbardziej bo zaniedbuja Ciebie lub odrzucaja. Przebacz im Panie bo nie wiedza co czynia.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group