Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Nasze nawrocenie i nasza misja
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 14 Lipiec 2014, 20:33   Nasze nawrocenie i nasza misja

Otrzymalismy wiele znakow Bozego wsparcia i pouczenia. Dzialy sie i dzieja na naszej ziemi i w naszej historii cuda. Bog powolal sposrod nas tak wielu swietych Kosciola powszechnego. Kosciol nasz przetrwal zadziwiajaco dobrze czas wojen i przesladowan. Mielismy wielkiego kardynala "tysiaclecia", a po nim przyszedl wybitny papiez ktory pomimo odpowiedzialnosci za caly Kosciol, nie przestal troszczyc sie o Kosciol w Polsce. Mamy do spelnienia wazna misje i uczynimy to z Boza laska, jesli doswiadczymy rzeczywistego nawrocenia.

JAK WAM SIE WYDAJE, NA CZYM ONO POLEGA?

Wiem, ze pytanie jest banalne i swego rodzaju ktoras tam z rzedu powtorka, ale sadze, ze dojrzea sie wlasnie w ten sposob - dajac sukcesywne odpowiedzi na te same pytania.
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 15 Lipiec 2014, 06:12   

Proszê Ciê Bo¿e o nieustanne, a¿ do Nowego Pocz±tku nawracanie od mojej s³abo¶ci do TWOJEJ mocy, od mojego zw±tpienia do wiary w Tw± mi³o¶æ, od lêku do zaufania Tobie, od nienawi¶ci i chêci odwetu do Twojego mi³osiernego Serca, od ja do Ty
 
 
Alina


WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 09:42   

Nawrócenie to ta ci±g³a podró¿ od ja do TY..., to przemiana serca w kierunku wiêkszej mi³o¶ci, wiêkszej cierpliwo¶ci, ³agodno¶ci i dobroci...
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 11:33   

Tak, od ja do Ty i od ja do ty, od ty do ja i wszystko od Niego do nas i od nas do Niego.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group