Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(22-25)o9o2014o--(pon.-czwartek)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 22 WrzesieÅ„ 2014, 06:46   NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(22-25)o9o2014o--(pon.-czwartek)

„Kochajcie Madonnê i czyñcie wszystko, by J± kochano.
Odmawiajcie ró¿aniec, odmawiajcie go zawsze, jak tylko mo¿ecie”
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 22 WrzesieÅ„ 2014, 06:52   

K+M+B

poniedzialek - czwartek (22-25) - 9 - 2014

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Krzyk

ro¶nie krzyk we mnie
krzyku siê nie wypieram
nie chcê go t³umiæ w sobie
umocniê go tylko wiar±
wesprê nadziej±
uzbrojê w mi³o¶æ

krzyczeæ
nie umiem


/wiersz O. Z. Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Moj± matk± i moimi braæmi s± ci, którzy s³uchaj± s³owa Bo¿ego i wype³niaj± je.

 O Duchu Bo¿y, który tchniesz, gdzie chcesz, jeste¶ bowiem najwy¿szym dobrem; oka¿ mi swoj± dobroæ czyni±c to, co mo¿esz, udzielaj±c mi czêsto natchnieñ do tego, co powinienem my¶leæ, mówiæ i czyniæ, abym pobudzany przez Ciebie stawa³ siê podobny do Ciebie we wszystkim...
Poniewa¿ jeste¶ panem wszechw³adnym moich w³adz, pukaj do ich drzwi, a równocze¶nie otwieraj wo³aj±c tak skutecznie, abym Ci odpowiedzia³ natychmiast nie daj±c Ci czekaæ, by¶ móg³ czyniæ we mnie i ze mn± to, co siê Tobie spodoba... Mów we mnie, bo Twój s³uga s³ucha... Ty mówisz, ¿e pragniesz us³yszeæ mój g³os: „Daj mi us³yszeæ swój g³os”, lecz ja pragnê gor±co us³yszeæ Twój g³os: „Daj mi us³yszeæ Twój g³os”, i pragnê doznaæ skutków tego g³osu: tylko w ten sposób potrafiê odpowiedzieæ moim g³osem i pe³niæ uczynki podobne do Twoich (L. da Ponte). - http://mateusz.pl


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 23 WrzesieÅ„ 2014, 05:03   

Wielbij duszo moja Pana,ktoras od Niego wybrana.
I wesel sie w Bogu swoim,co jest Zbawicielem moim.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 23 WrzesieÅ„ 2014, 21:15   

Dzisiaj staralismy sie przy roznych okazjach "ofiarowac serce Bogu". Mysl pochodzila z dzisiejszego pierwszego czytanie, ktore zaczyna sie od stwierdzenia, ze "serce krola w rekach Boga jak woda" , czyli on decyduje , jak ogrodnicy w Syrii czy Libanie, dokad skieruje sie wode, poprzez kopanie rowkow nawadniajacych , zamykania ich i otwierania scianek blokujacych. Tam deszczu nie ma i nie prosi sie on w okresie bezdeszczowym , ale uzywa sie wode z rezerwuaru. Wspanialy obraz tego co dzieje sie z czlowiekiem, ktorego Bog "nawadnia" Duchem Swietym, jezeli oddamy Mu nasze serce z wiara i zaufaniem.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group