Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(18-24).1.2015--(niedziela-sobota)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 17 StyczeÅ„ 2015, 14:49   NASZA--o--KAPLICZKAo--o--(18-24).1.2015--(niedziela-sobota)

Jan sta³ z dwoma swoimi uczniami
i gdy zobaczy³ przechodz±cego Jezusa,
rzek³:
Oto Baranek Bo¿y.
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 17 StyczeÅ„ 2015, 14:55   

K+M+B

niedziela - sobota (18-24)-1-2015

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Jezus Chrystus

s³owo, verbum, logos, idea
to co by³o pierwsze
to co by³o na pocz±tku
to co jednoczy wszystko
i w jeden kr±g istnienia zbiera

s³owo, verbum, logos, idea
to co wszystko wyja¶nia
prowadz±c wszystko do spe³nienia
wcielone s³owo Bo¿e
nadzieja naszego zbawienia


/wiersz O. Z. Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Jak bardzo jeste¶ dobry, mój Panie Jezu, i¿ raczy³e¶ siê nazwaæ Barankiem Bo¿ym, co znaczy, ¿e jeste¶ ¿ertw± jak baranek i cichy jak baranek... i ¿e nale¿ysz do Boga, to jest, ¿e wszystko, co czynisz, czynisz dla Boga!
I my równie¿, za Twoim przyk³adem, jeste¶my ¿ertw±, o umi³owany Jezu, ¿ertw± dla Twojej mi³o¶ci, ca³opaleniem p³on±cym na Twoj± cze¶æ, przez umartwienie, modlitwê, wyniszczaj±c siê przez ca³kowite wyrzeczenie siebie samych, tylko z mi³o¶ci ku Tobie, zapominaj±c o sobie i po¶wiêcaj±c Ci wszystkie nasze chwile i nie szczêdz±c wysi³ków, aby staæ siê jak najbardziej mi³ymi Tobie...
Powinni¶my staæ siê „ofiarami na zbawienie wielu”, jak Ty. Powinni¶my ³±czyæ nasze modlitwy i cierpienia nasze z Twoimi, dla u¶wiêcenia dusz, oddaj±c siê bez reszty, za Twoim przyk³adem, umartwieniu, aby pomagaæ Ci skutecznie w dziele Odkupienia. Cierpienie przecie¿ jest warunkiem sine qua non, aby czyniæ dobrze bli¼niemu: „Je¶li ziarno nie obumrze, nie przyniesie owocu”...
Jezu, oto pierwsze s³owo, jakie skierowa³e¶ do uczniów: „Przyjd¼cie i zobaczcie”, to znaczy: „chod¼cie i patrzcie”, czyli: na¶ladujcie i rozwa¿ajcie... Ostatnie za¶: „Pójd¼ za Mn±”... — jak delikatne, s³odkie, zbawienne, pe³ne mi³o¶ci jest to s³owo! „Pójd¼ za Mn±”, czyli „Na¶laduj Mnie”!... Có¿ s³odszego mo¿e us³yszeæ ten, kto mi³uje? Có¿ mo¿e byæ bardziej zbawiennego, skoro na¶ladowanie tak ¶ci¶le ³±czy siê z mi³o¶ci±? (Ch. de Foucauld).
http://www.mateusz.pl/czytania/2015/20150118.htm

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 17 StyczeÅ„ 2015, 22:17   

Abuna Zygmunt prowadzi Rekolekcje dla Sióstr z Zakonu bliskiego Siostrze Faustynie i Ks.M.Sopoæko w My¶liborzu (a nie w Gorzowie, jak mylnie podalam w poprzedniej Naszej Kapliczce).
Duchu Swiewty, Bo¿e, prowadz z Abun± te Rekolekcje, prosimy. Boze, Ojcze Przedwieczny, miej Milosierdzie, blogoslaw i strzez uczestnikow tych Rekolekcji!
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 17 StyczeÅ„ 2015, 22:37   

Pierwsze popoludnie i wieczor. Uczestnictwo rekolektantow powazne, zaangazowane, zyczliwe. Daj Boze aby poprowadzily nas daleko i gleboko w Milosc Boza, ktora tutaj, w sanktuarium Milosierdzia Bozego ma wsparcie sw. Faustyny i jej spowiednika i ojca duchownego, ks.Sopocko.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 18 StyczeÅ„ 2015, 08:06   

Rado¶ci± jest dla mnie pe³niæ Twoj± wolê, mój Bo¿e,
a Twoje prawo mieszka w moim sercu”
Ps 40


Obysmy mieli radosc w sercu, radosc niezniszczalna, nie taka jaka daje swiat, na chwile, aby znalezc troche zapomnienia albo sie rozerwac.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 StyczeÅ„ 2015, 00:38   

Spraw Panie, bysmy byli "przybytkiem Ducha Swietego,ktory w nas jest".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 20 StyczeÅ„ 2015, 08:52   

Odwiedzam na chwilke nasza kapliczke aby podziekowac za dzialanie Ducha. Dziekuje za pamiec bliskich, uczestniczac w ten sposob ze mna w tym co sie dzieje. Wczoraj byl dzien niespodziewanie dobry, niespodziewanie mocno naznaczony obecnoscia Boga . Przesylam blogoslawienstwo z naszej kaplicy w sanktuarium Milosierdzia Bozego.
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 20 StyczeÅ„ 2015, 12:48   

Islamisci porwali w Syrii dwoch Japonczykow. Jednym z nich jest tata dziewczynki, ktora chodzila z moim synem do przedszkola pan Goto. Jego corka chodzi do katolickiego gimnazjum w Tokio. zamiescilam tu kiedys artykul o tym co mowil o Syrii

Japoñski fotoreporter wojenny Kenji Goto jedzie tam gdzie jest wojna. Kiedy nasze dzieci chodzi³y do tego samego przedszkola pojecha³ do ogarniêtego wojn± Afganistanu. Robi programy telewizyjne o wojnach, konfliktach, biedzie, chorych na AIDS i edukacji dzieci. ..

http://www.polonia.jp/pl/...eporter-wojenny

Modlmy sie o uwolnienie obu panow. Boze zmiluj sie nad nimi
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 20 StyczeÅ„ 2015, 13:52   

Boze zmiluj sie nad nami.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 20 StyczeÅ„ 2015, 14:59   

Daj szczê¶liwy powrót do rodziny.
_________________
BML
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 21 StyczeÅ„ 2015, 03:12   

Modle sie o uwolnienie wszystkich porwanych; panow Goto i Haruna, trzyletniej Krysi porwanej w Iraku, wszystkich porwanych dzieci. O. Paolo, taty znajomej o. Zygmunta, biskupow i wszystkich innych. O nawrocenie dzis choc jednego czlowieka, usidlonego w szponach szatana. O uratowanie od tortur i smierci oraz zniewolenia choc jednego czlowieka, jednego dziecka

https://www.youtube.com/watch?v=X4ewoLzj9io
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group