Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Boze Milosierdzie
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 6 Luty 2015, 08:27   Boze Milosierdzie

"Mam na sumieniu wiele grzechów, ale Twoje mi³osierdzie jest wielkie. Je¶li po³o¿ysz je na wagê, Twoje dobro bêdzie wiêcej wa¿y³o ni¿ góry najwiêksze. Nie zwa¿aj na moje grzechy, ale raczej na to, co zosta³o z³o¿one za nie: na ofiarê i po¶wiêcenie. S± one wiêksze ni¿ przestêpstwa, bo zgrzeszyli¶my."
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 6 Luty 2015, 08:41   Brak milosierdzia

Pope Francis called for prayers that "this horrible fratricidal violence" end and that all sides, including the international community, step up efforts to resume talks, saying that dialogue was "the only way possible to bring peace and harmony to that martyred land."

Papiez Franciszek wzywa do modlitwa azeby "skonczyla sie ta straszna braterska walka" oraz azeby wszystkie strony tego konfliktu, wlacznie ze wspolnota miedzynarodowa , poczynia wysilki aby podjac na nowo rozmowy. Papiez stwierdza, ze dialog jest "jedyna mozliwa droga do znalezienia pokoju i harmonii w tym umeczonym kraju"
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 6 Luty 2015, 08:42   

Wczoraj mialem wiadomosci , ze grad pociskow spadl na dzielnice mieszkaniowa Damaszku. Ludzie sa UMECZENI - takie jest najczesciej uzywane okreslenie. Najbardziej zdeterminowani aby pozostac w kraju, mysla o sposobie jego opuszczenia.

Nasze europejskie i zachodnie media nic nie mowia na ten temat tych bombardowan, jak gdyby chodzilo o wiadomosci banalne. Nasza polityka wzrusza ramionami na tragedie tych ludzi, a przeciez w duzej mierze te tragedie wywolala, poczawszy od wojny z Irakiem .
 
 
Zolnierze


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 6 Luty 2015, 10:54   

To straszna rzeczywisto¶æ dla nas wszystkich Abuna. Nasza bezradno¶æ bezsilno¶æ, ale mamy broñ bardzo skuteczn± MODLITWA ³±czmy siê w niej o ten upragniony POKÓJ.
Pozdrawiam
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 7 Luty 2015, 22:22   

Bardzo bliska jest mi ta modlitwa o. Szarbela. Zadziwia mnie rosnacy kult Jego w domowym kosciele, w Polsce.
Co do sytuacji w Syrii... rzeczywiscie zaskakuje odniesienie sie swiata polityki do niej.
Zaskakuje indolencja wlasciwie wszystkich wobec haniebnego rozwoju sytuacji. Wydaje sie, ze to sytuacja patowa. Miejmy nadzieje, ze nie. W swojej mocy mamy tylko wyrazny sprzeciw wobec tego co sie tam dzieje,no i modlitwe do Boga o pokoj.
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 7 Luty 2015, 22:41   

Serce Bo¿e, wspó³czuj±ce i milosierme zmi³uj siê nad umêczonymi lud¼mi
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group