Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.net

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
AUNAS w Lublinie
Autor Wiadomość
mwisniewski

Miejscowosc: Lublin
Wysłany: 12 Sierpień 2017, 14:28   

Wielkie dzięki za podpowiedź.
Tym bardziej, że przejrzałem program tegorocznego festiwalu
i wynika z niego, że w tym roku jeden z koncertów odbył się też w Muszynie.
Na dodatek było to tego samego dnia, gdy przyjechaliśmy do Muszyny,
ale wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze o tym.

Z Bogiem

Michał

Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt

Miejscowosc: Aleppo
Wysłany: 15 Sierpień 2017, 15:21   

Przed chwila otrzymalem telefon od Gigi. Poinformowala o zgodzie s. Marii na odprawienie Mszy sw. w ich kaplicy, tak jak to mialo miejsce zima. Wowczas bylismy w "Zakopanem" , z racji sniegu, a teraz ? Jak tam wyglada?
"Tam" brzmi bardzo nieprecyzyjnie. Nie potrafie powiedziec jaki tam jest dokladnie adres, ale Giga to zrobi. Jak zwykle, po Mszy zarzadzimy sobie jakąś herbatę.
Jesli chodzi o termin, to tak jak bylo to zapowiadane : 1 wrzesnia, godzina 17.30.
Do zo ! jak mowia mlodzi, ale cenzusu wieku tutaj sie nie stosuje. Powiadomcie znajomych !

Giga

Wysłany: 31 Sierpień 2017, 18:25   

Jeśli Ojca przyjazd aktualny to na Dudzińskiego 6 dojeżdża się autobusem 42 z Lsm,13-z Placu Wolności,29-z Podzamcza.Wysiada się na drugim przystanku po wjeździe na Kosmowskiej.Potem na drugą stronę ulicy,prosto do końca ulicy i w lewo prawie do końca ulicy.
Siostra Maria serdecznie zaprasza.

Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt

Wysłany: 31 Sierpień 2017, 18:44   

Wlasnie walcze z niesamowitymi utrudnieniami na trasie Warszawa - Lublin. Cos niesamowitego. Taki wyjazd to przygoda dzungli. Lwow i Sloni nie ma, ale drogi nie do przebycia, przesiadki, sztukowania, znaki zapytania. Zdecydowalem sie na Blabla Car, ale po zarezerwowaniu miejsca gosc nie odpowiada na telefon i nie wiem gdzie go zlapac. Moze sie go pozbede jak bedzie milczal i sprobuje innej drogi.
W kazdym razie dotre na wyznaczony czas i wyznaczone miejsce, in sza Allah.
Aha, Giga, dobrze by bylo, gdybys podala swoj telefon, bo zwykle sa potrzebne jakies dodatkowe wyjasnienia .... Chyba , ze dane osobowe .... itd.

Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt

Wysłany: 31 Sierpień 2017, 18:46   

Wlasnie walcze z niesamowitymi utrudnieniami na trasie Warszawa - Lublin. Cos niesamowitego. Taki wyjazd to przygoda w dzungli. Lwow i Sloni nie ma, ale drogi nie do przebycia, przesiadki, sztukowania, znaki zapytania. Zdecydowalem sie na Blabla Car, ale po zarezerwowaniu miejsca gosc nie odpowiada na telefon i nie wiem gdzie go zlapac. Moze sie go pozbede jak bedzie milczal i sprobuje innej drogi.
W kazdym razie dotre na wyznaczony czas i wyznaczone miejsce, in sza Allah.

Aha, Giga, dobrze by bylo, gdybys podala swoj telefon, bo zwykle sa potrzebne jakies dodatkowe wyjasnienia .... Chyba , ze dane osobowe .... itd.

Giga

Wysłany: 31 Sierpień 2017, 21:41   

Wymienialiśmy się telefonami z niektórymi ale w razie czego niech Ojciec poda gdy ktoś potrzebuje.Wolę nie, podawać na forum.. Mój numer zna też na pewno Ania.
Ja też doświadczam wielu przeciwnosci ale nie zwracam uwagi.Patrzę na Boga
Dobrze że Ojciec próbuje,ja się cieszę 😉,Serce Jezusa zawierzam wszystko i wszystkich Tobie😍

barmal

Miejscowosc: Nowy Sącz
Wysłany: 31 Sierpień 2017, 22:06   

Szczęść Wam Boże-ja jutro pracuję z racji oficjalnych początków nowego szkolnego roku-nie zdążę na 17.00-pozdrawiam przeserdecznie!

Giga

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 11:42   

dzięki Basiu,ja też przeserdecznie Cię pozdrawiam i zapraszam do Lublina.Będzie gdzie spać.

mwisniewski

Wysłany: 12 Grudzień 2017, 08:38   

AUNAS w Lublinie u Matki Bożej Różańcowej są rekolekcje,
a w ich ramach pytanie:
jak dużo jest we mnie starszego syna z opowieści o Ojcu Miłosiernym?
Tego, któremu trudno było się pogodzić z tym,
że jego młodszy brat, pomimo tego co zrobił,
tak łatwo i szybko otrzymał wybaczenie...

Z Bogiem

Michał

R. z DMM
czyli Romek

Wysłany: 12 Grudzień 2017, 10:49   

Każdy jest tym synem starszym, przy czym wielu jest jednocześnie tymi młodszymi. Tylko Bóg jest dobry, jak ów Ojciec.
Zastanawiam się, czy nie dlatego "ustanowiono" Czyściec - by uczynić zadość naszemu poczuciu sprawiedliwości; jakkolwiek niby wiemy, że Bóg może dać ze swego darmo, komu tylko zechce, zrównując tych co pracowali jedną godzinę z tymi, co "harowali" cały dzień.

Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt

Wysłany: Wczoraj 7:34   

A moze Bog chce Romku, abysmy w sposob bardziej dojrzaly UCZESTNICZYLI w Jego milosci i nie tylko dziekowali za wszystko co nam daje za darmo, ale abysmy mieli udzial w Jego budowaniu (dawaniu, tworzeniu).

R. z DMM
czyli Romek

Wysłany: Wczoraj 13:04   

Syn starszy był bratem starszym dla brata młodszego:

Każdy big brazera ma
W każdym taki bratek trwa
Bratek - kwiatek do kożucha
Który ojca się nie słucha

Nie da się go wyplenić, bo on siedzi w genach, co mamy od Adama i Ewy.
Ale, gdy głód dokuczy, ulegniemy Ojcu i będziemy mogli dojrzeć do UCZESTNICTWA (jako narzędzie, źródłem to On jest sam) w Jego miłowaniu - gdy będziemy pełnić nie swoją, ale Jego wolę; jak Jezus, który powiedział, że przyszedł pełnić wolę nie swoją, ale wolę Ojca, który Go posłał. Jest o co wzdychać podczas 'liturgii codzienności'.

barmal

Miejscowosc: Nowy Sącz
Wysłany: Wczoraj 16:14   

Mi się bratki skojarzyły z tymi, które wciąż kwitną przy płycie nagrobnej chłopców-dwie małe doniczki z białymi kwiatkami otoczone ciepłem zniczy .

Odpowiedz do tematu